Skup aut Ursus

Proponujemy szybki skup aut w Ursusie w Warszawie. Od lat odkupujemy samochody od firm i klientów indywidualnych przy minimalnych formalnościach i płatności gotówką. Wśród modeli aut, które nas interesują, znajdują się między innymi: Volkswagen, BMW, Audi, Kia, Jaguar, Hyundai, Toyota, Opel, Alfa Romeo, Subaru, Skoda i Suzuki. 

 

Szybki skup aut Warszawa Ursus

Nasz skup aut w Warszawie można scharakteryzować w 3 punktach: 

  • dojazd na Ursus, 
  • wycena auta, 
  • płatność w gotówce!

Oczywiście, jeśli klient chce wybrać inną formę płatności, możemy zapłacić przelewem. Organizujemy skup aut osobowych używanych w stanie bez zarzutu lub z minimalnymi uszkodzeniami. Na początku przeprowadzamy wstępną rozmowę telefoniczną, po której umawiamy się z klientem we wskazanym miejscu w Ursusie. Jeśli obie strony podtrzymają swoją decyzję, podpiszemy przygotowaną umowę sprzedaży-zakupu auta. 

 

Skup aut za gotówkę na terenie województwa mazowieckiego

Ursus w Warszawie to nie jedyna dzielnica, w której działamy. Możemy podjechać do każdego klienta z Warszawy i pozostałych dzielnic, a także z okolicznych miejscowości i całego województwa mazowieckiego! Postaw na szybki skup aut za gotówkę i zadzwoń do nas!

 

O firmie

Chętnie wycenimy Twoje auto, niezależnie od jego stanu, oraz dojedziemy do Ciebie nie tylko na terenie Ursusa, ale i całego województwa mazowieckiego. Oferujemy bezpłatny dojazd do klienta, darmową wycene i korzystne warunki, a przy tym zapewniamy minimum formalności. Interesuje nas każdy model, marka i rodzaj auta.

Przebieg sprzedaży

  1. Wstępna rozmowa telefoniczna.
  2. Spotkanie w umówionym miejscu.
  3. Wycena auta.
  4. Podpisanie przygotowanych dokumentów.
  5. Zapłata w gotówce.

Skup aut Ursus – sprawdź ofertę!

Skupujemy auta następujących marek: Alfa Romeo Audi Bmw Chevrolet Chrysler Citroen Dacia Daewoo Ford Honda Hyundai Jaguar Kia Land Rover Lexus Mazda Mercedes-Benz  Mini Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Renault Rover Saab Seat Skoda Subaru Suzuki Toyota Volkswagen Volvo Iveco.

SUV
SEDAN
FIRMA
BUSY
CABRIO
KOMBI

Obszar działalności

Prowadzimy działalność na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Sprawdź nasze lokalizacje!