Skup aut Bielany

Organizujemy skup aut na warszawskich Bielanach, więc jeśli chcesz pozbyć się używanych, osobowych aut, a przy tym zarobić “od ręki” – skontaktuj się z nami. Wśród samochodów, które nas interesują, znajdują się modele producentów:  BMW, Audi, Volkswagen, Kia, Jaguar, Hyundai, Renault, Toyota, Opel, Mitsubishi, Peugeot, Skoda, Suzuki i inne. Usługę kierujemy zarówno do prywatnych właścicieli samochodów, jak i firm. Prowadzimy skup aut sprawnych lub minimalnie uszkodzonych

 

Szybki skup aut Warszawa Bielany

Co cechuje nasz skup aut w Warszawie? 3 proste i szybkie kroki! Są to: 

  • dojazd na Bielany, 
  • wycena samochodu, 
  • płatność w gotówce.

Oceniając samochód, zwrócimy uwagę na jego wiek, przebieg, stan mechaniczny i wizualny, dodatkowe wyposażenie i inne cechy. Na miejscu podpiszemy przygotowane dokumenty i gotowe! Jeśli interesuje Cię płatność przelewem, a nie w gotówce, możemy to zrealizować. 

 

Skupujemy auta w całym województwie mazowieckim

Zajmujemy się skupem aut używanych osobowych nie tylko na terenie dzielnicy Bielany w Warszawie, lecz także w całym województwie mazowieckim. Zgłoś się do nas, jeśli chcesz w krótkim czasie sprzedać swój samochód i otrzymać gotówkę. 

 

O firmie

Dojedziemy do Ciebie na terenie Bielan i dokonamy sprawnej wyceny auta. Interesuje nas każdy rodzaj i stan auta. Oryginalna marka również nie będzie ograniczeniem. Oferujemy dojazd do klienta i wycenę na miejscu na terenie całego województwa mazowieckiego.

Przebieg sprzedaży

  1. Wstępna rozmowa telefoniczna.
  2. Spotkanie w umówionym miejscu.
  3. Wycena auta.
  4. Podpisanie przygotowanych dokumentów.
  5. Zapłata w gotówce.

Skup aut Bielany – sprawdź ofertę!

Skupujemy auta następujących marek: Alfa Romeo Audi Bmw Chevrolet Chrysler Citroen Dacia Daewoo Ford Honda Hyundai Jaguar Kia Land Rover Lexus Mazda Mercedes-Benz  Mini Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Renault Rover Saab Seat Skoda Subaru Suzuki Toyota Volkswagen Volvo Iveco.

SUV
SEDAN
FIRMA
BUSY
CABRIO
KOMBI

Obszar działalności

Prowadzimy działalność na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Sprawdź nasze lokalizacje!