Skup aut Warszawa Targówek

Interesuje Cię skup aut na Targówku lub innej dzielnicy Warszawy? Skontaktuj się z naszą firmą. Organizujemy skup aut osobowych używanych marek tj. np. Audi, BMW, Volkswagen, Kia, Jaguar, Hyundai, Renault, Toyota, Opel, Mitsubishi, Peugeot, Suzuki i Skoda. Skupujemy samochody od firm i prywatnych właścicieli. Dojeżdżamy pod wskazane miejsce i realizujemy wszystko przy minimalnych formalnościach

 

Szybki skup aut Targówek

Co cechuje nasz skup aut w Warszawie? Szybkość działania w 3 krokach! 

  • Przyjeżdżamy na miejsce
  • Wyceniamy samochód
  • Płacimy w gotówce!

Jeżeli wolisz inną formę płatności – nie ma problemu! Omówimy wszystko na miejscu i sporządzimy umowę kupna-sprzedaży. 

 

Prowadzimy skup aut w całym województwie mazowieckim

Nasza działalność ma dużo szerszy zasięg. Wychodzimy z usługą poza Targówek i Warszawę, organizując skup aut w całym województwie mazowieckim. Jeśli masz na sprzedaż jeżdżące (ewentualnie lekko uszkodzone) auto i chcesz zarobić “od ręki”, umów się z nami na wstępną rozmowę telefoniczną i dalej na oględziny samochodu. 

 

O firmie

Jesteśmy firmą skupującą auta każdego typu i w każdym stanie. Możemy dojechać do Ciebie na Targówek, ale i każde inne miejsce na terenie województwa mazowieckiego, z naszej strony zapewniamy bezpłatną wycenę i dojazd, oraz minimum formalności, zapewniając bardzo korzystne warunki finansowe dla Ciebie. Sprzedaż aut za gotówkę nigdy nie była taka prosta.

Przebieg sprzedaży

  1. Wstępna rozmowa telefoniczna.
  2. Spotkanie w umówionym miejscu.
  3. Wycena auta.
  4. Podpisanie przygotowanych dokumentów.
  5. Zapłata w gotówce.

Skup aut Targówek – sprawdź ofertę!

Skupujemy auta następujących marek: Alfa Romeo Audi Bmw Chevrolet Chrysler Citroen Dacia Daewoo Ford Honda Hyundai Jaguar Kia Land Rover Lexus Mazda Mercedes-Benz  Mini Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Renault Rover Saab Seat Skoda Subaru Suzuki Toyota Volkswagen Volvo Iveco.

SUV
SEDAN
FIRMA
BUSY
CABRIO
KOMBI

Obszar działalności

Prowadzimy działalność na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Sprawdź nasze lokalizacje!